Член ЛОР
5
Лет опыта
32
Верифицированные рекомендации
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
22
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
13611
Последний визит на сайт
2 дня назад
Допоможу продати вашу нерухомість в реальні терміни та за ринковою ціною. Кожному клієнту - індивідуальний підхід та безкоштовна консультація.

Продажа квартир (3)

  • Green Estate
    31 000 $
    709 $/м²

    Трускавецкая ул., 2-А

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Truskavetska Apart Hall
    1 комната
    44 / 14 / 21 м²
    этаж 4 из 10
    сегодня
    Продається однокімнатна квартира апартаменти у новобудові.Незабаром будинок буде готовий - здача запланована на 2025 рік Розташування квартири - на 4му поверсі з 10 .Загальна площа - 43.72 кв.м. Цей планувальний рішення забезпечує комфорт і просторість, що робить квартиру бажаною як для мешканців, так і для орендарів! Ціна цієї чудової квартири - всього 31000 США. Така вигідна пропозиція для інвесторів не чекає довго, тому не зволікайте! Не пропустіть свій шанс на успішні інвестиції та затишне життя. Зателефонуйте прямо зараз!
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ Член ЛОР
  • Green Estate
    45 600 $
    1 039 $/м²

    Боковая Садовая ул., 33

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК На Спортивной
    1 комната
    44 / 16 / 18 м²
    этаж 1 из 5
    2015 год постройки
    сегодня
    Продаж 1-кімнатної квартири 44 м² | ЖК на Спортивній | Сокільники Продається 1-кімнатна квартира у малоповерховому житловому комплексі ЖК на Спортивній у Сокільниках (біля Львова). Секція: Л
Поверх: 1 з 5
Площа: 44.08 м² Здача будинку: 3 квартал 2026 року Квартира з максимальним наповненням від забудовника: стяжка штукатурка стін металопластикові вікна вхідні двері радіатори газовий котел встановлені лічильники Житловий комплекс розташований у Сокільниках, вул. Спортивна, поруч із Кільцевою дорогою Львова.
Комплекс складається з малоповерхових будинків 4–5 поверхів у затишній локації. До центру Львова — приблизно 20 хвилин автомобілем. Є відеоогляд квартири. Огляди — за попередньою домовлені...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ Член ЛОР
  • Green Estate
    106 000 $
    2 120 $/м²

    Героїв Крут ул., 6

    1 комната
    50 / 20 / 18 м²
    этаж 1 из 3
    2022 год постройки
    сегодня
    Продаж 1-кімнатної квартири 50 м² в ЖК «Данбуд» | 106000 $ Продається простора та повністю укомплектована 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК «Данбуд» вул. Героїв Крут, 6 (район вул. Трускавецької / Тролейбусної) Площа — 50 м² Поверх — високий 1 з 3 Функціональне планування: * окрема спальня — 20 м² * кухня-студія — 18 м² * просторий санвузол * велика гардеробна * робоча зона (можливо облаштувати 2 місця) Переваги квартири: ✔ автономне опалення (двоконтурний газовий котел) ✔ тепла підлога (кухня, санвузол, коридор) ✔ інверторний кондиціонер (обігрів + охолодження) ✔ бойлер 75 л ✔ система енергозбереження ✔ оптоволоконний інтернет (працює навіть під час відключень св...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор СФНУ Член ЛОР
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.